ПРО ФІЛЬМ «Фантастичні звірі і де їх шукати»

Зовсім згодом відбудеться прем’єра фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати», на яку з нетерпінням чекають всі шанувальники творчості Джоан Роулінг.

Події кінокартини розгортаються у всесвіті Гаррі Поттера приблизно за 70 років до описуваних в основному циклі книг. У Нью-Йорку 1926 року з’являються нові небезпеки для магів. Таємнича загроза викриття нависла над суспільством чарівників. Могутній темний маг Геллерт Гріндельвальд знову вислизнув від правосуддя. А в місті тим часом зростає напруженість, головним чином через радикальну організацію «номеджей» (які не володіють магічним даром людей) «Новий Салем», члени якої мають намір знищити всіх чарівників в світі. У цей неспокійний для Нью-Йорка час в місто прибуває письменник і натураліст Ньют Скамандер (Едді Редмейн) для зустрічі з важливим чиновником на Магічному конгресі Сполучених Штатів Америки. Ньют взяв із собою чарівний чемодан, який містить в собі певну кількість небезпечних магічних істот і їх природні місця існування. Коли ці істоти втікають з валізи, американські чарівні влади кидаються в погоню за Ньют. Все це призведе до низки дивних подій, які можуть поставити світи чарівників і «номеджей» на грань війни.

Сценарій фентезійної стрічки «Фантастичні звірі і де їх шукати» заснований на однойменній книзі, написаній Дж.К. Роулінг в 2001 році, що швидко здобула свою популярність у шанувальників юного чарівника. Тепер у нас знову є шанс зануритися в дивовижну атмосферу магічного всесвіту Гаррі Поттера, адже режисером кінокартини виступив Девід Йейтс, відповідальний за чотири останні фільми про Гаррі та його друзів, а сценарій написала сама знаменита письменниця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *